Yvocation - Logo webu

Psychology propracovaná technika barevné abstraktní kresby, která ukazuje, že klíč k nekonečnému zdroji kreativních řešení je k dispozici přímo v našem mozku. Kurz a/nebo individuální terapie pomáhá měnit nefunkční vzorce myšlení a jednoduchým způsobem je přetvářet v to, co ve svém životě opravdu chcete.

Masáž je možné charakterizovat jako působení mechanických hmatů na lidské tělo. Jde o umění doteku ruky maséra na těle masírovaného s osvěžujícím, stimulujícím nebo léčebným záměrem. Nabízím vám jemné techniky masáží, které zmírńují bolesti, zlepšují krevní oběh a uvolňují fyzické i emocionální napětí.

Práce s dechem je velmi jednoduchý nástroj, který máme stále k dispozici. Úžasně působí na náš nervový systém, vnitřní orgány, psychiku a celé naše tělo. Na kurzu vám ukáži, jak k práci s dechem přistupovat s lehkostí a radostí. Díky uvolnění emočních bloků se vám otevře prostor k lepšímu vnímání vlastního těla i sebe sama.

Vůně 100% rostlinných esenciálních olejů může díky své jedinečné molekulární struktuře účinně stimulovat centrum emoční kontroly v mozku, a tím snížit stres, emocionální trauma nebo fyzickou bolest. Na individuální terapii a/nebo v rámci masáže se mnou můžete objevit jejich vůni a široké spektrum použití.

Souhlas s používáním cookies

Na našich webových stránkách používáme soubory cookies.