Yvocation - Logo webu

TERAPIE S ESENCIÁLNÍMI OLEJI

(100% rostlinné, terapeutická kvalita)

„Vystupte ze své mysli a vstupte do svého srdce. Méně myslete, více vnímejte přítomný okamžik.“ – Osho

Co jsou esenciální oleje?

Esenciální oleje, šetrně získávané z rostlin, bylin a stromů, jsou koncentrované rostlinné extrakty, kterých docílíme pečlivou parní destilací, lisováním za studena, nebo navrtáním stromu ke sběru pryskyřice. Tyto čisté esenciální oleje jsou mnohem silnější než rostliny, z nichž se získávají. V historii se vyskytují od nepaměti a mnozí je pokládají za chybějící součást dnešní moderní medicíny. Kromě léčení různých druhů neduhů se v minulosti používali také jako lék na bakterie, plísně, viry, a v boji proti hmyzu a hadím uštknutím. Esenciální oleje pomáhají regenerovat tkáně a nervy. Zároveň příjemně voní, a proto pomáhají ke zlepšení nálady, povzbuzují ducha a rozptylují negativní emoce.

yvocation - esenciální oleje

Jak individuální setkání či workshop probíhá?

Pracuji se 100 % čistými esenciálními oleji (= pouze rostlinné, bez chemie a dalších aditiv). Jde o jedno-druhové oleje (z jedné rostliny), ale i hotové směsi z několika pečlivě vybraných rostlin. K dispozici mám více než 170 různých esenciálních olejů terapeutické kvality. Každé setkání je koncipováno podle individuálních potřeb mých klientů. Vždy zahrnuje základní informace a doporučení o aplikaci, skladování, účincích na fyzické tělo a psychiku. Zároveň předávám klientům znalosti o Vita-flex bodech na těle, které mohou využít při konkrétních potížích, a vidět tak souvislost mezi psychickým stavem a fyzickým tělem. Klienti si během setkání mohou vybrat z nabízené škály esenciálních olejů a zakoupit si je přímo na místě, nebo se domluvit na jejich zajištění.

V čem vám čisté esenciální oleje mohou pomoci?

Nabídka

Individuální terapie
  • Slouží k řešení konkrétních fyzických a/nebo psychických potíží klientů, a je plně přizpůsobena vaším potřebám
  • Trvá 60 minut
Masáž
  • Masáž s esenciálními oleji „Raindrop“ (90 min), viz Masáže
Workshopy
  • Zasvěcení do práce s esenciálními oleji NA MÍRU - PRO SKUPINU min 5 osob (ideálně kde se účastníci znají)
  • časový rozsah 1, 5 – 2 hodiny
  • Speciální skupinový WORKSHOP na KONKRÉTNÍ TÉMA: např. maminky s dětmi; těhotné ženy; sportovci; studenti; a jiná témata dle přání klientů, časový rozsah 1,5 - 2 hod.
Souhlas s používáním cookies

Na našich webových stránkách používáme soubory cookies.